Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Felgi aluminiowe – jak je dobrze dopasować do swojego auta

Jeżeli ktoś chce niezbyt drogo i szybko odmienić wygląd swojego auta, to przede wszystkim może pomyśleć o wymianie felg. To właśnie felgi są podstawą tak popularnego tuningu optycznego, który cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Felgi JR Wheels od razu rzucają się w oczy, zwłaszcza jeśli mają ciekawą konstrukcję i będą się wyróżniać swoim wyglądem. W przypadku standardowych felg, montowanych przez producenta, przeważnie wygląda to nijako, ponieważ felgi seryjne nie wyróżniają się niczym szczególnym.

Zupełnie sytuacja wygląda, jeżeli ktoś zobaczy propozycję jednej z firm zajmujących się dystrybucją rozmaitych felg. Ilość dostępnych modeli jest naprawdę duża, do tego dochodzą też rozmaite kolory, i dlatego końcowy wybór dla niejednego właściciela samochodu może być sporym wyzwaniem.

Przede wszystkim zastanowić się trzeba dobrze nad tym, jak te nowe felgi concaver powinny się prezentować. Niezwykle popularne na przykład są w ostatnim czasie modele z wieloma cienkimi szprychami. W niektórych wersjach może ich być nawet kilkanaście, a wyglądają one faktycznie nowocześnie i ciekawie. Szczególnie jeżeli zostanie wybrana większą średnica, a jednocześnie niskoprofilowe opony. Wtedy auto nabiera sportowego wyglądu, a wszystko to przy tak niewielkiej zmianie jak montaż nowych felg.

Przy wyborze należy mieć na uwadze parę ważnych spraw. Rzecz jasna niezwykle istotna jest średnica uwzględniająca zakładane opony, które powinny pasować do tego, co przewiduje producent. Obowiązkowo trzeba się też przyjrzeć szerokości. Jeżeli zostaną kupione superlekkie felgi SL02 zbyt szerokie, to mogą one wystawać poza nadkola. W takim przypadku z pewnością samochód nie przejdzie przeglądu, a jeżeli kierowca zatrzymany zostanie przez patrol policji, to dostanie mandat. Podczas zakupu bardzo pomocnym rozwiązaniem są wirtualne przymierzalnie felg. Sprawdzi się w nich wygodnie, jak wybrany model wygląda na konkretnym pojeździe, co pozwoli na szybką weryfikację, czy faktycznie spełni on wymagania.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]