Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

HAUSm2: projektowanie i budowa nowoczesnych domów szkieletowych

HAUSm2 to firma projektująca a także konstruująca nowoczesne domy szkieletowe. Parę lat doświadczenia w tworzeniu obiektów z drewna w technice szkieletowej sprawia, iż wszystkie z projektów są godne dostrzeżenia. Sam dorobek firmowy umieszczony na stronie online w pełni to ukazuje. Oferowane dom szkieletowy wyróżnia imponująca trwałość, gdyż zrobione są z idealnych pod względem jakości tworzyw, a całość zrobiona jest z dbałością o najmniejsze detale.

Główna propozycja sprzedażowa obejmie budowę domu z takimi elementami, które podniosą zarówno bezpieczeństwo domu, jak i jego standardowy komfort użytkowania. Każda inwestycja jest traktowana w sposób indywidualny, co wyjątkowo motywuje inwestujących. Zastosowane opcje technologiczne i spora baza wiedzy osób zatrudnionych we wskazanej firmie powodują, że dom szkieletowy można w pełni przystosować do swoich wymagań, modyfikując go na wiele sposobów. I ten fakt właśnie wyróżnia podaną firmę pośród firm konkurencyjnych.

Domy modułowe takiego typu wybudowane są bardzo prędko, zaliczają się do energooszczędnych, plus są korzystne dla otoczenia. Do budowy wykorzystane jest drewno konstrukcyjne czterostronnie strugane. Poszycie ścian zewnętrznych zrobiono z płyty otwartej dyfuzyjnie, co pozwala uniknąć użycia płyty kompozytowej o orientowanych wiórach płasko prasowanej. Propozycja deweloperska HAUSm2 obejmuje domy szkieletowe: parterowe, piętrowe i letniskowe. Domy parterowe są świetnym wyjściem dla osób, które zamierzają uniknąć chodzenia po schodkach i będzie zależeć im na wglądzie do wszystkich pomieszczeń na jednym pułapie.

Domy z jednym piętrem mają zmniejszoną strefę zabudowy oraz rozdzielone są na strefę do spędzania czasu w ciągu dnia na parterze i na część odpoczynku z pomieszczeniami w górnej części. Możliwe jest też zamówienie budynków rekreacji indywidualnej, do 70 metrów kwadratowych zabudowania. Nad każdym z projektów czuwa kierownik budowy, a obszar prosperowania firmy to w głównej mierze południe Polski.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]