Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Mikrodermabrazja diamentowa jako zabieg efektywnie wpływający odmładzająco na stan skóry

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg skutecznie odmładzający skórę. Ten zabieg głównie powoduje, że tkanka skórna staje się zdrowsza, dzięki czemu również wygląda na młodszą. Mikrodermabrazja diamentowa zalecana jest osobom mającym cerę mieszaną i tłustą, przy jakiej wydzielane jest sporo sebum. Kolejną cechą dodatnią mikrodermabrazji diamentowej pozostaje to, iż już kilka zabiegów może usunąć blizny a także zauważalne odbarwienia. Warstwy naskórka podczas takiego zabiegu usuwane są przy pomocy urządzenia posiadającego specjalnie zaprojektowane głowice ścierające, które pokrywane są diamentem.

Stąd także wywodzi się nazwa takiego zabiegu. Mikrodermabrazja diamentowa jako nowoczesna technika wpływa na oczyszczenie skóry, aktywuje jej odbudowanie się, jak i pomaga zniwelować różne występujące na skórze problemy. Regularnie wykonywane zabiegi pozwolą pozbyć się niewielkich zmarszczek, pobudzając fibroblasty do wytwarzania kolagenu i elastyny. Zregenerowana tkanka skórna będzie także skutecznie zabezpieczona przed powstaniem nowych defektów. Z zabiegu tego nie powinny natomiast korzystać osoby z aktywnymi stanami zapalnymi skóry, nowotworami skórnymi, czy uszkodzeniem ciągłości w tkance skórnej.

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej jest bezpieczny i właśnie z uwagi na to stanowi świetną alternatywę dla zabiegów chirurgicznych zastosowanych celem odmłodzenia skóry. Rezultaty po przeprowadzonej mikrodermabrazji diamentowej zauważalne są natychmiastowo. Co więcej, pomimo powierzchownego działania zabieg ten wpływa także na skórę właściwą.

Należy jedynie pamiętać o ogólnych zaleceniach po ukończonym zabiegu. W pierwszej kolejności, trzeba używać tylko kosmetyków nawilżających. Następnie, na około miesiąc po tego typu mikrodermabrazji trzeba opuścić wizyty w solarium. Przez 72 godziny dobrze będzie także uniknąć wody z chlorem oraz odwiedzin w saunie. Aby otrzymać idealne rezultaty rekomenduje się sześć serii zabiegów mikrodermabrazji diamentowej: trzy razy w odstępie tygodniowym a także 3 razy co dwa tygodnie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]