Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Myjnie bezdotykowe zaprojektowane dla klientów indywidualnych

Korzyści programu partnerskiego Redconst dla właściciela myjni bezdotykowej, ale też dla użytkowników bezpośrednio pokazują, że marka ta świadczy usługi na rzeczywiście najwyższym pułapie. Zarządca myjnie bezdotykowe producent może liczyć na: zwiększenie lojalności osób korzystających z myjni, poprawę cashflow ze względu na środki przedpłacone, poszerzoną analitykę finansową kompletnej inwestycji, bezzwłoczne wygenerowanie faktur dla klientów, wstępną weryfikację z systemem KSeF, przyjazne zasilanie kart poprzez system Przelewy24, łatwe rozporządzanie konkretnymi akcjami promocyjnymi, jak i realizację reklamacji na odległość wraz z weryfikacją. Osoby korzystające z myjni mają natomiast zagwarantowany jasny program abonamentowy. Jest on stały, liczony od myjni oraz niezależny od dochodu. Mają również zapewnione automatyczne uzyskanie faktury za poszczególne czynności na myjni.

Kompleksowe rozporządzanie myciem samochodów we flocie wraz z zautomatyzowanymi doładowaniami to następny, spory atut, który świadczy o tym, iż myjnie bezdotykowe Redconst zarządzane są w nowoczesny sposób. Pracownicy myjni mają możliwość skorzystać z programu korzyści, jakim jest przykładowo comiesięczny budżet na mycie. Więcej niż 120 zbudowanych myjni powstałych dotychczas również przynosi pewność perfekcyjnej realizacji usługi. Na początku klient otrzymuje 3 lata gwarancji wraz z dostępem do całego, profesjonalnego zaplecza.

Właściciel myjni dostanie dobrą chemię do czyszczenia z branży a także może spodziewać się usług serwisowych. Redconst jako marka która zajmuje się budowaniem innowacyjnych myjni bezdotykowych jest przykładowym z liderów w branży. Pracownicy motywują osoby interesujące się nawiązaniem współpracy, że czas zwrotu z inwestycji w myjnię wynosi prawie pięć lat. Atutem jest też to, że można zdecydować się na wybór posesji z bazy udostępnionych w Redconst albo oddać pod dzierżawę swoją działkę, jeżeli dysponuje się takim terenem.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]