Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Półki do magazynów wyprodukowane przez przedsiębiorstwo MAG – COMPLEX

Regały do magazynów zaprojektowane przez zakład MAG – COMPLEX to wyroby użyteczne, zaliczające się do bezpiecznych oraz dobrze prezentujące się. W związku z tym, spełniają wszystkie wymagania, kiedy chodzi o użycie w przestrzeni magazynowej. Klienci mogą poza nimi zaopatrywać się także w inne wyroby, dzięki czemu są w stanie zagospodarować całą powierzchnię w magazynie. Są to produkty w kategoriach takich jak: antresole magazynowe, stoły, szafy, drabiny, wózki podnośnikowe, wanny wychwytowe, pojemniki, wagi oraz krzesła.

Jeżeli chodzi o regały, to nabywcy mogą wybierać: regały paletowe, regały półkowe oraz regały wspornikowe. Regały paletowe to chętnie wybierane produkty, ze względu na ich wszechstronne użycie. Przewóz asortymentu na palecie stanowi podstawę w licznych branżach, w związku z czym magazyny powinny zostać do tego przystosowane. Regały paletowe są przetestowanym wyjściem, gwarantującym bezzwłoczny załadunek. Są one skonstruowane w taki sposób, iż mają wytrzymałość na zderzenie wózków widłowych w tłocznych magazynach.

Zapewniają one też nośność dla większych obciążeń. Składowa budowa tych regałów sprawia, że można je sprawnie naprawić, gdy dla przykładu zderzy się z nimi wózek widłowy. Następną propozycją w ofercie są regały półkowe, a więc główny rodzaj regałów, przeznaczony do obsługi ręcznej. Regały półkowe sprawdzają się nie tylko w obiektach magazynowych, lecz również w punktach sprzedaży i w biurowcach. Regały na których może pomieścić się asortyment do 700 kg zaliczają się do łatwo dostępnych, czyli sprawniej wykonywana jest praca w określonym miejscu, w którym taki regał się będzie znajdować.

W wypadku regałów półkowych producent też zadbał o mającą modułowy charakter konstrukcję, czyli przystosowanie regału do własnych oczekiwań nie okaże się czymś skomplikowanym, podobnie jak i jego przyszłościowa przebudowa. Poza produktami do jakich wliczają się regały półkowe dostępne są również regały dłużycowe, umożliwiające maksymalne użycie powierzchni magazynu w wypadku złożenia na jej terenie przedmiotów mających niestandardowe rozmiary i kształty. Każdy taki regał jest solidnie zrobiony.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]