Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Zabezpieczone transakcje przeprowadzane za pomocą portalu 1688

Bezpieczne operacje handlowe wykonywane za pośrednictwem portalu 1688 zachęcają krajowych właścicieli firm do realizowania importu różnych wyrobów dokładnie za pośrednictwem podanego portalu. Kwota każdej operacji handlowej, odnosząca się do na przykład weryfikacja chińskiej firmy pozostaje zamrażana do chwili dotarcia towaru do magazynu 1688 oraz sprawdzenia, iż zawartość jest taka jak powinna być a także nieuszkodzona. Jedynie po zrealizowaniu takiej procedury dostawca dostanie zapłatę. Jeżeli zaś towar jest uszkodzony, jest odsyłany, a pieniądze wracają do polskiego przedsiębiorcy.

Jest to bardzo komfortowe i pozwala zaoszczędzić czas, ale też pieniądze, bo wszystko ma miejsce jeszcze na rynku chińskim, a nie w krajowym magazynie. Platforma zapewnia także bezpieczeństwo prawno – celne, co znaczy od strony praktycznej, iż wszystkie formalności zostaną dopilnowane. Eksperci z podanej firmy mają rozeznanie w aktualnych przepisach a także w procedurach, dlatego nie ma potrzeby się o żadne formalności przejmować. Wszystkie oczekiwania odwołujące się do produktów takie jak atesty, bądź oznaczenia załatwią specjaliści z 1688. Legalny importer wprowadza towar chiński do sprzedaży w Polsce oraz w pozostałych krajach Unii Europejskiej. Krajowy właściciel firmy może liczyć na takie same zasady współpracowania, jak gdyby współpracował także z podmiotem
polskim. Nowocześnie opracowana platforma jest także łatwa w obsłudze.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]