Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek: profesjonalne nastawienie do każdej ze spraw

Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek gwarantuje merytoryczne ukierunkowanie do wszystkich spraw. Zakres usług prawniczych, z jakich można korzystać w jej biurze obejmuje: prawo rodzinne, rozwody, prawo cywilne, prawo gospodarcze, wspólnoty mieszkaniowe, prawo nieruchomości a także prawo pracy. Interesanci, jacy zamierzają dokładnie dowiedzieć się, co będzie dla nich udostępnione, mogą znaleźć istotne wiadomości na stronie www. Absolwentka UJ w Krakowie jest też współuczestnikiem krakowskiej Izby Adwokackiej. Własną kancelarię ma od przeszło dekady, co daje gwarancję klientom, że abstrahując od faktu, jak szczególnie skomplikowana jest ich sprawa, będzie można sobie z nią poradzić. Nastawiona jest ona do wszystkich z pełnym zaangażowaniem, za każdym razem dobierając stosowny kontekst prawa dla danej sprawy.

Z uwagi na duże doświadczenie pod względem zawodowym, zgłaszają się do niej zleceniodawcy z różnymi sprawami. Adwokat Tarnów skończyła studia podyplomowe z obrębu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Szkołę Prawa Francuskiego. Od kilku lat zatrudniona jest ona również jako in – house lawyer w jednej z największych spółek deweloperskich na terenie Krakowa, zajmując się problematyką obrotu lokalami oraz obsługą wspólnot mieszkaniowych. Z tego względu w zakresie takiej problematyki może ona też udzielać pomocy klientom, jacy się do niej kierują. Jeżeli ktokolwiek tego potrzebuje, to realizowana jest również współpraca po angielsku.

Merytoryczna pomoc prawna jest realizowana przez cały czas postępowania sądowego. Specjalistka zabiega o to, żeby zleceniodawcy dobrze zrozumieli skomplikowane przepisy prawa, wobec czego systematycznie wyjaśnia zleceniodawcom w zrozumiałym języku, czego mogą się spodziewać. Na dodatek założyła na własnej stronie bloga tematycznego, na którym na określonych z przykładów wytłumaczy kwestie z licznych dziedzin prawa. To przekonuje klientów, ukazując im, że mają kontakt z osobą godną zaufania.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]