Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Czy informacje publikowane w sieci internetowej są zawsze prawdziwe

Blogi cieszą się od wielu lat dużym zainteresowaniem, jak pokazują statystyki, spory procent wszystkich internetowych stron ma właśnie taką formę. A nie ma lepszego narzędzia na tom, żeby swój blog poprowadzić, niż WordPress. Co też łatwo zrozumieć, jeśli się przyjrzy ogromnym możliwościom tej platformy. Przede wszystkim WordPress jest całkiem darmowy, nie trzeba nic płacić za niego. To bynajmniej nie oznacza, że żadnych kosztów się nie poniesie, lecz są one nieduże.

Można na przykład zakupić jakiś motyw graficzny, ale takiej potrzeby wcale nie ma. Jeżeli ktoś chce, to skorzystać też może z bezpłatnych, wówczas jedynie musi pozostawić odnośnik do serwisu autora. Kolejnym wydatkiem będzie hosting oraz domena, jeżeli ktoś się zdecyduje na prowadzenie takiego bloga pod własnym adresem. Wówczas trzeba się liczyć z kosztem około 300 złotych na rok, lecz to jest naprawdę niedużo w porównaniu z tym, gdyby trzeba było zamówić wykonanie takiego serwisu od zera. Kolejnym bardzo dużym plusem WordPressa jest szybkość i łatwość instalacji.

Osobie, która już posiada jakąś praktykę raczej nie zajmie dłużej niż kilkadziesiąt minut, i po tym czasie będzie gotowe wszystko do tego, żeby publikować pierwsze wpisy. Poza tym na większości hostingów założenie WordPressa dostaje się w pakiecie, bez konieczności wykonywania skomplikowanych prac. Wszystko dostępne jest w panelu administracyjnym, i w ciągu paru minut można utworzyć działający serwis. Z pewnością duża popularność tej właśnie platformy bierze się również z tego, że jest ona bardzo przyjazna pod kątem SEO.

Przy odpowiedniej konfiguracji wszystko bardzo ładnie się zaindeksuje, a dodatkowo użytkownicy o większym doświadczeniu mają też do dyspozycji dużo wtyczek, za pomocą których mogą sprawnie zarządzać wszystkimi linkami. W świetle tych zalet bardzo łatwo zrozumieć, że dużo blogów, na przykład takich jak https://www.cojaczytam.pl/, zostało opartych na WordPressie, bo rozwiązanie to jest skuteczne, tanie i daje bardzo duże możliwości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]