Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Niekorzystne odczucia po zażywaniu substancji o działaniu psychoaktywnym

Nieprzyjemne odczucia po przyjęciu substancji o działaniu psychoaktywnym nie są w końcu zjawiskiem wydarzającym się rzadko, a więc nie jest zaskakujące, iż informacje na ich temat pojawiły się na portalu. Każdy badtrip bezsprzecznie będzie dłużej przypominany przez osobę, która go doświadczy, a więc opłaca się w pierwszej kolejności zadbać o własny stuprocentowy poziom komfortu. Mimo takich bad tripów wiele osób nadal bierze środki odurzające i opisują własne przeżycia na dowolnych forach w sieci.

Powstały także publikacje naukowe na ten temat, ukazujące, iż bad tripy najczęściej mogą dzielić się na 3 podkategorie: stany niekorzystne, objawy wytwórcze oraz zaprzeczenie.

Zwykle podróże po spożyciu narkotyku są czymś przyjemnym, aczkolwiek bad tripy zdarzają się na równi z taką samą częstotliwością. Nie da się de facto przewidywać, w jaki sposób konkretny środek halucynogenny może wpłynąć na daną osobę. Symptomy po przyjęciu środka mogą być przeróżne. W propozycji łagodnej mogą to być przytłaczające myśli aż do wersji ciężkiej, kiedy to dojdzie do trudnych do pozbycia się zwidów, jakie mogą doprowadzić nawet do wypadków lub zagrożenia życia.

Zła podróż jest zindywidualizowanym doznaniem i dlatego nie należy zażywać środków odurzających, a już na pewno nie w takiej sytuacji, {gdy|kiedy| jest się w ciężkim stanie. Opłaca się przekładać to na inny czas. Zjawisko to może być rezultatem niewłaściwego set and setting, a więc niewłaściwego ukierunkowania psychicznego.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]