Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

PROFIXIT: profesjonalny serwis konsol Xbox oraz Playstation

PROFIXIT gwarantuje profesjonalny serwis konsol Xbox i Playstation. Miłośnicy grania, mający któryś z takich modeli mają możliwość wobec tego skierować się do serwisu, celem naprawy. Nie muszą zamieszkiwać w Zielonej Górze, żeby korzystać z tego świadczenia, co jest dodatkowym udogodnieniem, bo wystarczy, że wyślą kurierem albo paczkomatem własny sprzęt. Jeżeli chodzi o xbox serwis to naprawom podlegają awarie we wszystkich modelach od producenta Microsoft: Xbox, Xbox 360, One, One S, One S All – Digital, One X, One Series S i One Series X.

Najczęstszą z podejmowanych napraw jest zmiana lasera, bo, kiedy trudno jest włączyć konsolę, bo gdy zepsuty jest laser, to konsola nie czyta płyty. W wielu przypadkach także, kiedy nawet gra się uruchomi, to może się zaciąć. Zmiana napędu Blue – Ray to następna ze zwykle realizowanych napraw. Kiedy klient serwisu nie może włożyć płyty do napędu, to wtedy niezbędna staje się reparacja napędu w całości. Jeśli w trakcie grania gracz dostrzeże kolorowe pasy na monitorze, to potrzebny jest reballing połączenia pomiędzy płytą główną a kartą graficzną. W przypadku, gdy konsola pracuje za głośno, to technicy najczęściej zalecają czyszczenie i zmianę past termoprzewodzących.

Naturalnie, w zależności od tego, z czym skieruje się klient, realizowane także są innego rodzaju reparacje. Każde zamówienie potraktowane jest tak samo w sposób indywidualny, jak i priorytetowo. Dotyczy to także świadczenia takiego jak playstation serwis, a więc posiadacze tych konsol również będą zadowoleni, gdy decydują się na korzystanie z usług PROXIFIT. Serwis odnosi się do różnych modeli konsoli od marki SONY. Na początku technicy nabierają pewności, czy nie wystarczy tylko precyzyjnie wyczyścić laptop. Jeżeli natomiast wyjdzie na jaw, że niezbędna jest duża naprawa, to też się jej podejmują. Klienci są poinformowani o diagnostyce a także wycenie i nie prędzej niż na podstawie takich informacji zadecydują, czy chcą skorzystać ze świadczeń podanej firmy.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]