Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Sprawdzony wytwórca certyfikowanych teczek do archiwizacji papierów

Kieltech to zaufany producent atestowanych opakowań do archiwizowania papierów. Firma posiada swoją linię przemysłową do produkcji teczek oraz pudełek. Nowocześnie wyposażony park maszyn to gwarancja szybkiego wykonania zlecenia, abstrahując od ilości zamawianych wyrobów. Główne z obszarów prosperowania zaprezentowanej firmy to: produkcja galanterii papierniczej a także opakowań papierowych i z tektury, wydruk materiałów poligraficznych, wykonywanie nadruków na opakowaniach oraz produkcja opakowań bezkwasowych do długiego przechowywania dokumentów.

Kieltech znana jest z produkowania opakowań do archiwizacji, ochraniających cenne zbiory w obiektach muzealnych lub w czytelniach. Oferowane opakowania bezkwasowe kielce wytwarzane są na bazie metod sprawiających, że w tych punktach zaprezentowane opakowania staną się maksymalnie przydatne. Klienci mogą spersonalizowane pudła zamówić już od jednej sztuki. Konkretne wyroby zrobione są z imponującej jakości surowców, a każdy szczegół zrobiony jest ze sporą skrupulatnością.

Opakowania
certyfikowane to domena wskazanej marki. Tego typu produkty archiwizacyjne spełnią branżowe wymagania, jak i normy Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej. Mają też atest PAT. Z tego powodu w trakcie zamawiania opakowania certyfikowane sklep klienci mają przekonanie, iż zamawiają produkty odnośnie do których praktyczności nie będzie najmniejszych zastrzeżeń. Ponadto katalog Kieltech zawiera: skoroszyty i opakowania standardowe BASIC, aktówki i opakowania z certyfikatem, skoroszyty i opakowania z nadrukami ART, jak i skoroszyty i opakowania z serii EASY WINGS przeznaczone dla wielu sektorów. Oferta zaprezentowana jest na stronie www, czyli w trakcie zamawiania konkretnych produktów zamawiający mają pewność, na co się zdecydować. Co więcej, jeżeli mają zapytania co do zamówionego asortymentu, to swój wybór mają możliwość skonsultować ze sprzedawcą. Kieltech to rekomendowana marka, zaufany producent, mający do zaoferowania szeroki asortyment branżowych wyrobów do przechowywania dokumentacji.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]