Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Strefa Skoków: możliwość zrobienia skoku ze spadochronem w duecie instruktor i pasażer

Strefa Skoków daje możliwość zrobienia skoku ze spadochronem w duecie instruktor i pasażer. Skoki mają miejsce w wielu lokalizacjach oraz są tam różne warunki. Kwota zależna jest też od tego, w jaki sposób oraz, w jakim stricte miasteczku i w jakim terminie odbywa się skok. Zainteresowani mają możliwość również decydować się na przeróżne warianty. Mogą przykładowo decydować się na: wyłącznie skok, skok z filmem nakręconym przez pilota lub skok z filmem oraz fotografiami zrobionymi przez jeszcze jednego pilota.

Oznacza to, iż każdy może zdecydować się dokładnie na taką usługę, na jakiej będzie zależeć mu wyjątkowo. Każdy skoki spadochronowe wielkopolska to przygoda na mniej więcej dziesięć minut odbywającej się w bezpiecznych warunkach adrenaliny.

Wszyscy piloci są adekwatnie wyszkoleni, a więc nie ma niebezpieczeństwa, że komukolwiek miałoby się coś stać. Tandem pilot to wykwalifikowany instruktor spadochroniarstwa. Czuwa on nad właściwym tokiem całego przelotu oraz nad bezpiecznym lądowaniem. Tandem posiada 2 czasze, główną i zapasową a także specjalny automat, jaki uruchamia czaszę zapasową na określonej wysokości w wypadku gdyby spadochron główny nie otworzył się z wyprzedzeniem. To także podwyższa bezpieczeństwo skoku w tandemie.

Żeby zrobić skok w tandemie nie trzeba przechodzić jakichś szkoleń ani zrobić badań u lekarza. Istnieją jedynie niektóre schorzenia nie będące polecane do skoku. Należy też mierzyć więcej niż sto dwadzieścia pięć centymetrów i ważyć mniej niż 110 kilogramów. Kiedy spełni się te wymogi, to wystarczy zamówić dla siebie skok przez formularz na stronie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]