ARTYKUŁ SPONSOROWANY,Zdrowie, Medycyna

Innowacyjne techniki podnoszenia posadzek i wzmocnienia fundamentu jako specjalność firmy Wecker

Innowacyjne techniki podnoszenia posadzek i wzmocnienia fundamentu to domena firmy Wecker. Podstawą do poszczególnych zadań są iniekcje geopolimerowe, realizowane przez doświadczonych inżynierów.

Podnoszenie posadzek, wzmacnianie gruntu albo posadzki, stabilizacja fundamentu oraz wypełnianie pustek nie jest dla nich najmniejszym uciążliwym zadaniem. Świadczenia dedykowana są dla domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Można je również robić w obiektach o przeznaczeniu przemysłowym. W dziedzinie takiej jak wzmacnianie posadzek Wecker jest liderem wśród firm konkurencyjnych.

Wszystko jest wykonane wzorcowo, a duża część projektów realizowana jest prędko, w 2 dni robocze. Specjaliści poradzą sobie również wówczas, gdy na posadzce położone jest ogrzewanie podłogowe. Zleceniodawcy nawiązując kontakt z specjalistami z podanej firmy nabierają przekonania, że powzięli właściwą decyzję. Wykonanie iniekcji z zastosowaniem materiału polimerowego poprawi znacząco nośność podłoża gruntowego i podniesienia budowli.

W efekcie podbicie posadzki zrobione jest wzorcowo. Taki proces wzmacniania pozwala na zagęszczanie gruntu pod konstrukcją bez wykopu, drgania, hałasów, czy zastosowania cięższego sprzętu. Dopiero po wykonaniu wzmocnień zaczyna się proces podnoszenia konstrukcji. Konsultacja jest nieodpłatna. W czasie jej trwania ustalone są standardowe zasady współpracowania oraz podpisuje umowę. Wówczas też mogą rozpocząć się czynności.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz