Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Odkurzanie ręczne i bezprzewodowe daje o wiele więcej możliwości

Odkurzacz akumulatorowy – lub bezprzewodowy, jak to się nazywa, umożliwia szybsze i łatwiejsze odkurzanie, podobnie jak odkurzacz ręczny, ale czy są w ogóle warte swojej ceny? Więcej na ten temat można przeczytać w tym artykule, w którym udzielamy najlepszych porad i wskazówek, jak znaleźć dobre i wydajne odkurzacze akumulatorowe i ręczne.

3 rzeczy, które musisz wiedzieć, patrząc na odkurzacze bezprzewodowe Dyson

To może być prawdziwa dżungla, aby znaleźć drogę do różnych specyfikacji, jeśli chodzi o odkurzacze Dyson – i wcale nie jest łatwiej, jeśli chodzi o modele bezprzewodowe. Louise zebrała 3 ogólne rzeczy, o których musisz pamiętać, gdy szukasz wydajnego, profesjonalnego i wydajnego odkurzacza bezprzewodowego Dyson.

Te 3 rzeczy dają dobre wyobrażenie o tym, jak wydajnie odkurzacz ssie, jak długo może pracować na pełnym naładowaniu i jaka jest jego ogólna moc. Im wyższe są te wskazania, tym odkurzacz Dyson jest mocniejszy i wydajniejszy. Możesz korzystnie wybrać odkurzacz bezprzewodowy o mocy ssania powyżej 20 kPa i żywotności baterii, która odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli chodzi o moc silnika odkurzacza Dyson, duża moc silnika daje mocną maszynę, która może pracować ciężko i długo.

Jak działa odkurzacz bezprzewodowy?

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson jest wyposażony w akumulator, który należy naładować. Po tym działa jak konwencjonalny odkurzacz – tylko bez przewodu. Odkurzacze bezprzewodowe, zasilane bateryjnie są dostępne w kilku różnych wersjach:

 1. Odkurzacz robot – może odkurzać, gdy nie ma Cię w domu
 2. Odkurzacz ręczny – poradzi sobie z narożnikami, szufladami, stołami i wąskimi miejscami
 3. Odkurzacz pionowy – nie zajmuje dużo miejsca w szafce
 4. Odkurzacz 2 w 1 – odkurzacz ręczny i odkurzacz pionowy w jednym produkcie
 5. Odkurzacz konwencjonalny – dobrze znany odkurzacz podłogowy
 6. Odkurzacz plecakowy – gdy miejsca jest mało, a powierzchnia duża

Jak widać, na każdą potrzebę znajdzie się odkurzacz bezprzewodowy – a ich cechy obejmują zarówno rynek profesjonalny, jak i prywatny. Jednocześnie znajdziesz odkurzacze bezprzewodowe we wszystkich klasach, podobnie jak konwencjonalne odkurzacze przewodowe we wszystkich klasach. To tylko kwestia znalezienia wersji w jakości odpowiadającej Twoim potrzebom – niezależnie od tego, czy potrzebujesz odkurzacza bezprzewodowego do pracy, czy potrzebujesz go używać w domu.

Bezprzewodowy odkurzacz może znacznie ułatwić życie

Z odkurzaczem akumulatorowym poradzisz sobie z każdym rodzajem odkurzania zarówno łatwiej, jak i szybciej niż w przypadku odkurzacza przewodowego. Musisz tylko skoncentrować się na odkurzaniu i niczym więcej. Ponadto bezprzewodowy odkurzacz pozwala zarządzać odkurzaniem w miejscach, w których trudno byłoby sobie poradzić bez wielu przedłużaczy i kłopotów. przyjemność ze sprzątania

Zalety i wady odkurzaczy bezprzewodowych

Odkurzacz na baterie ma zarówno zalety, jak i wady. Dla jednych wady nie mają znaczenia, dla innych mogą być wyzwaniem – wszystko zależy od tego, gdzie, na co i jak długo i jak często trzeba używać odkurzacza. Przyjrzyjmy się zaletom i wadom, które mogą wpłynąć na wybór bezprzewodowego odkurzacza.

Zalety:

 1. Odkurzać można w miejscach, w których nie ma dostępu do sieci
 2. Nie musisz zatrzymywać odkurzacza, aby wymienić wtyczkę
 3. Nie musisz mieć jednego lub więcej przedłużaczy w użyciu
 4. Łatwiej odkurzasz miejsca, w których jest mało miejsca
 5. Odkurzasz bezpiecznie w ruchliwych miejscach

 6. Szybciej kończysz odkurzanie

Wady:

 1. Możesz odkurzać tylko tak długo, jak bateria jest naładowana
 2. Należy pamiętać o naładowaniu akumulatora po każdym odkurzaniu
 3. Istnieje ryzyko, że konieczne będzie przerwanie odkurzania z powodu rozładowania akumulatora

Jak widać, wady polegają przede wszystkim na tym, że zapomnisz naładować odkurzacz. Wtedy masz problem, kiedy musisz ponownie odkurzać. Ale praktyka czyni mistrza, a wszystko polega na nauce i zapamiętaniu nowej rutyny, która sprawia, że ​​odkurzanie jest znacznie szybsze, łatwiejsze i daje efekt końcowy tak samo przyjemny jak konwencjonalny odkurzacz – o ile wybierzesz model, który odpowiada Twoim potrzebom w zakresie odkurzania .

Co to jest odkurzacz 2 w 1?

Model 2 w 1 to bezprzewodowy odkurzacz, w większości pionowy, jednoręczny model, który ma również wbudowany odkurzacz ręczny. Z takim modelem otrzymujesz zarówno odkurzacz bezprzewodowy, jak i odkurzacz ręczny w jednym i tym samym modelu. Na rynku jest naprawdę wiele tego typu odkurzaczy, ale jako punkt wyjścia znajdziesz większość z nich, które mają swoją moc w odkurzaczu ręcznym, a nie w samym odkurzaczu. Dzieje się tak, ponieważ są wyposażone w słaby silnik i moc ssania, która nie jest tak skuteczna, jak w przypadku odkurzacza ręcznego. Ale kiedy brud i brud trzeba odessać przez rurę odkurzacza, jest to niezwykle trudne.

Jeśli zakochałeś się w takim modelu, być może dlatego, że nie zajmuje dużo miejsca lub dlatego, że łatwo go przenosić z miejsca na miejsce, musisz zwrócić uwagę na dokładnie to samo, co gdybyś patrzył na jakikolwiek inny bezprzewodowy odkurzacz czystsze .

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny wykona dla Ciebie wiele zadań specjalnych.

Odkurzacz ręczny jest niemal niezbędny – zarówno podczas pracy przy sprzątaniu, jak i w domu we własnym domu. Wydajny, jedyny w swoim rodzaju, w którym pomyślano o designie i funkcjonalności, poradzi sobie ze wszystkimi zadaniami, z których w przeciwnym razie byś się poddał lub musiał wyciągnąć duży odkurzacz i zainwestować w specjalne dysze. Odkurzacz ręczny musi oczywiście być przyzwoitej jakości, co pozwala bez trudu uporać się z kurzem i sierścią zwierząt w kątach, bez problemu radzi sobie z poduszkami kanapy i okruchami na stole jadalnym i kuchennym w mgnieniu oka. Podobnie jak w przypadku innych bezprzewodowych odkurzaczy, są rzeczy, na które należy zwrócić szczególną uwagę przy zakupie nowego odkurzacza ręcznego.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]